O mnie

Marta Jankowska Fotografia

Mam na imię Marta, a moją pasją jest fotografia.

Jeszcze jakiś czas temu, gdyby ktoś powiedział, że będę prowadzić bloga, zapewne otworzyłabym szeroko oczy ze zdumienia. Ja? Raczej niemożliwie, w końcu trzeba mieć nie lada odwagę, by bez lęku publikować w internecie cząstkę siebie. Tak dokładnie, na tę chwilę, gdy będziesz buszować tutaj po stronach, oddaję Ci skrawek siebie.

Opiekuj się nim proszę, ponieważ pasje należy pielęgnować.

Widzisz, fotografia pozwoliła mi inaczej spojrzeć na wiele kwestii w moim życiu. Niby takie naturalne, codzienne, a dla mnie jednak wyjątkowe. Zwykły spacer, chwila dla siebie, spotkanie z najbliższymi, każdy moment jest niepowtarzalny. Oczywiście zdecydowanie wszystkie chciałabym uwiecznić! Czasem na swojej drodze spotykam fantastycznych ludzi. Niektóre osoby zostają chwilę dłużej, inni przebiegają szybko podążając za swoimi celami. Wszyscy jednak wnieśli do mojego życia wiele nowych wartości.

Fotografuję z pasji. To mi w duszy gra i to chcę robić niezmiennie w moim życiu. Z wykształcenia jestem architektem, oczywiście kocham architekturę, piękne wnętrza i nowoczesny design. Doceniam również historię zamkniętą w budynkach z przeszłością. Prostota i czysta elegancja to cechy, które przyciągają moją uwagę. Jednak w środku czuję wieczny niedosyt, wciąż szukam nowych bodźców i nowych możliwości. Rzadko kiedy spotkasz mnie siedzącą w jednym miejscu. Masa pomysłów i potrzeba ciągłej realizacji to cała ja. Za to fotografia pozwala mi się spełniać.

Warto robić to co się kocha, a codzienność nie musi być monotonna. Wystarczy, że spojrzy się na nią troszeczkę pod innym kątem, albo przez obiektyw jak ja. Znajdziesz tutaj na blogu co nieco z dziś, garstkę przeszłości, trochę podróży, fragmenty mojego życia. Od czasu do czasu przedstawię Ci także parę intrygujących i fantastycznych osób.

Każde zdjęcie jest dla mnie wyjątkowe, ponieważ wiąże się z jedyną niepowtarzalną chwilą.

error: Zdjęcie jest chronione.