Fotografia

sesja studyjna, czyli balet w roli głównej

sesja studyjna balet
sesja studyjna balet
sesja studyjna balet
sesja studyjna balet
sesja studyjna balet

Ta sesja studyjna z baletem jako motywem przewodnim kiełkowała mi w głowie już od bardzo dawna. Lecz dopiero niedawno nadarzyła się możliwość jej realizacji.

Mimo ogromnego zaangażowania i pomocy znajomego fotografa, materiały z tej sesji musiały trochę u mnie odleżeć, zanim zdecydowałam się albo inaczej, zanim poczułam, że to jest ten czas, by nad nimi popracować. Nie wiem czemu, ale po pełnej realizacji sesji, ahów i ehów oraz ogromnej euforii, do przygotowania ostatecznego efektu musiałam dojrzeć. 

Mam nadzieję, że przypadną Ci do gustu efekty mojej pracy. Nie wiem skąd się to u mnie bierze, ale taniec (mimo, że ja kompletnie tańczyć nie potrafię) jest dla mnie bardzo ważnym sposobem wyrażania emocji. To w jaki sposób poruszają się tancerze, jak wkładają w niego całe serce i to jakie emocje ukazują, fascynuje mnie od bardzo dawna. Mnie nie wyszło w tej dziedzinie, jestem noga kompletna. Brak wyczucia rytmu i pamięci do układów tanecznych, mimo kilku podejść, niestety nie skutkował efektami. Ale! Nie przeszkadza mi to w tym, by taniec podziwiać na codzień.

Teraz dodatkowo mogę uwiecznić ruch w tańcu na fotografii. I zamierzam to robić, gdy nadarzy się okazja. Przekonasz się już niedługo.

sesja studyjna balet
sesja studyjna balet
sesja studyjna balet

Może spodobać ci się również

error: Zdjęcie jest chronione.