Fotografia

Sesja taneczna

sesja taneczna
sesja taneczna
Chciałabym pokazać Wam efekty współpracy z fantastyczną parą tancerzy – Justyną i Sławkiem. Zresztą to nie jest pierwszy i ostatni wpis, w którym się pojawią, ale o tym opowiem już później.
Jak ich poznałam i jak doszło do realizacji sesji tanecznej?
Ano całkowicie przypadkiem, jak to zresztą często u mnie bywa. Chociaż nie ukrywam, że nasze spotkanie sprowokowałam z pełną tego świadomością.

Od jakiego czasu systematycznie chodzę na małą siłownię osiedlową, rzut beretem od mojego miejsca zamieszkania. Jednym z dni, które przeznaczyłam dla siebie jest niedziela.
Szczerze powiem wam, ze średnio przepadam za ćwiczeniami w miejscach ogólnodostępnych. Dlatego tez po wykonaniu treningu ogólnorozwojowego na maszynach na siłowni, chowam się przed wzrokiem innych w takiej malej salce fitness, gdzie na macie meczę się po swojemu przy ogólnych dopingach pewnej (w tym momentach średnio lubianej) pani z telefonu lub z laptopa. 
Pewnej wiosennej niedzieli, wierna swoim poglądom, po siłowni zmierzam niczego nieświadoma na salkę, zatrzymuję się przed drzwiami, łapię za klamkę, a tu salka zajęta! Szok i skandal. Dwa tygodnie później sytuacja powtarza się ponownie. Zaczęłam sznupać, by wykryć co tu jest grane. Do tej pory niedziela była tak spokojnym i mało oblegiwanym dniem na siłowni..

Okazało się, że raz na dwa tygodnie jakaś para wynajmuje salkę by ćwiczyć układy tańca towarzyskiego.

Zawsze marzyłam o sesji tanecznej z parą profesjonalncyh tancerzy. Dlatego korzystając z tak wyśmienitej okazji osaczyłam Justynę w szatni i zaproponowałam jej sesję. Przecież nie mogłam przegapić takiej sytuacji. W końcu takie przypadki nie zdarzają się często, jeśli w ogóle. Z wrażenia biedna opuściła telefon i strzaskała ekran, chociaż nie do końca jestem pewna kto był bardziej przejęty w tej sytuacji. Co się okazało potem przy rozmowach – też myśleli o takiej formie dokumentacji swojej pasji i rozglądali się za fotografem!

Tak chyba spełniają się ludzkie marzenia. Całkowicie przypadkowo i niepostrzeżenie. Grunt to wykorzystać sytuacje, która właśnie zapukała do Twoich drzwi i nie pozwolić jej umknąć.
sesja taneczna
sesja taneczna
sesja taneczna
sesja taneczna
sesja taneczna
sesja taneczna
sesja taneczna
sesja taneczna

Może spodobać ci się również

error: Zdjęcie jest chronione.