Lifestyle

Wiosenne przebudzenie

wiosenne przebudzenie

To jest właśnie ta pora.

Okres pomiędzy jeszcze nieskończoną zimą i niezaczętą wiosną. W zasadzie to już wiosną, ale za oknem jeszcze zimą. No cóż, taki mamy klimat i na to nie mamy wpływu. Jest to czas, w którym budzimy się powoli z zimowego letargu razem z coraz dłuższym dniem, ale nie na tyle, by wychodzić na cały dzień z domu. To są właśnie te chwile, gdy moje ciało i umysł zmęczone życiem w wiecznym mroku rwą się do świata i poznawania nowego. Potrzebują ludzi, towarzystwa, wolnego czasu i samorealizacji.

Dlatego też nie snuję planów wraz z Nowym Rokiem, ponieważ wiem, że jest to bezcelowe i po prostu nie dotrzymuję słowa danego samej sobie.

Ale teraz już mogę! Mogę śmiało przyznać, że wręcz potrzebuję planów, grafików i trzymania się wyznaczonych celów. 

Chciałabym tak wiele zdziałać, tyle rzeczy wypróbować, ale oczywiście jak zwykle doba jest za krótka, a tyle spraw do zorganizowania. 

W tym roku stawiam jednak na rozwój osobisty przez duże ‚O’ -> O.O

Na ten moment przede wszystkim skupiam się na własnym domu, na komforcie, przeprowadzce i mojej życiowej ścieżce, jaką obrałam już dobrych parę lat temu, czyli projektowaniu. Swoje doświadczenie w tej dziedzinie wypróbowuję aktualnie na sobie. Urządzanie swojego mieszkania to nie lada wyzwanie. Śmiem stwierdzić, że sprostanie własnym oczekiwaniom jest o niebo trudniejsze niż klientów. Poważnie, nie spodziewałam się, że łatwiej wcielić się w cudzą skórę i potrzeby niż zrealizować i rozpoznać własne. No ale nie o tym tutaj. 

Tutaj, na tym blogu stawiam na moją pasję, na fotografię. Dlatego też najważniejsze jest dla mnie zrealizowanie pomysłów, jakie snują się w mojej głowie. Rany! Ile ja mam pomysłów na sesje! Dobrze, że otaczają mnie tacy otwarci ludzie, którzy z wielką chęcią i przyjemnością chcą realizować to wszystko razem ze mną. Nie mogłam wymarzyć sobie lepszych osób do współpracy.

Nieśmiało więc mogę przyznać się, że z początkiem maja ruszam z nowym działem na tym blogu. Raz w miesiącu, a z czasem może i częściej pojawiać będą się tutaj foto poradniki. Co miesiąc chcę dzielić się z Wami tym, co już w tej dziedzinie wiem. I nie będą to tylko suche wiadomości o tym jak ustawiać aparat cyfrowy, chociaż i takie pewnie też się raz na jakiś czas pojawią. Chciałabym pokazać Wam tą owianą tajemnicą stronę fotografii. To, do czego przygotowywałam się latami i uczyłam się na własnych błędach. Będzie o kontakcie z klientem, umowach, potrzebach i podstawach. O tym jak budować swoją markę i o granicach pomiędzy amatorem a profesjonalistą. Mam nadzieję, że taka wiedza przypadnie Wam do gustu. Zwykle chowam się za obiektywem, ale chciałabym też pokazać siebie z troszkę innej strony, zabiorę Was ze sobą na spacer w moją codzienność.

Ot tak, to są moje plany. Do usłyszenia!

wiosenne przebudzenie
wiosenne przebudzenie
wiosenne przebudzenie
wiosenne przebudzenie
wiosenne przebudzenie
wiosenne przebudzenie

Może spodobać ci się również

error: Zdjęcie jest chronione.